KONST / Litografier / Färglitografi 11525585
nr 1152 5585
Gittan Jönsson
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, 1983, signerad och numrerad 198/210, "Äventyret", motivet: 36x50
Gittan Jönsson, svensk bildkonstnär född 1948 i Helsingborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:12:51
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Gittan Jönsson
Läs mer om Gittan Jönsson